W cenie magnesów oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Magnesy kwadratowe o wymiarach 9,5x9,5 cm lub prostokątne 5x7,6 cm. Czas oczekiwania to 2-3 dni roboczych.

Cena: 18 zł

Magnes na lodówkę
z Twoim zdjęciem

W cenie puzzli oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Puzzle w formacie A4 (20x30 cm) 96 elementów. Czas oczekiwania to 2-3 dni roboczych.

Cena: 30 zł

Puzzle
z Twoim zdjęciem

W cenie podkładki oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis, który dopasujemy do wymiaru podkładki. Czas oczekiwania to 3-5 dni roboczych.

Cena: 25 zł

Podkładki pod mysz
z Twoim zdjęciem

Poduszka o wymiarach 40x40 cm z delikatnej mikrofibry lub eleganckiej satyny. Wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich. W cenie poduszki zawarty jest projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis, który dopasujemy do wymiaru poduszki. Nadruk może byś jedno lub dwustronny. Czas oczekiwania to 4-6 dni roboczych.

PODUSZKI

Poduszka
z Twoim zdjęciem

W cenie fotokoszulki oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Czas oczekiwania to 4-6 dni roboczych.

Koszulki
z nadrukiem lub zdjęciami

W cenie kalendarza oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Czas oczekiwania to 3-6 dni roboczych.

Kalendarze
z własnymi zdjęciami

Kubek z dowolnym zdjęciem lub grafiką, to idealny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Dzięki Twoim wyjątkowym zdjęciom ten prosty kubek zmieni się w świetną pamiątkę lub prezent.
Czas oczekiwania to 1-2 dni robocze.

FOTOKUBKI

Fotokubki
z Twoim zdjęciem

Foto-Sprint Studio Fotografii Cyfrowej

© Foto - Sprint 2019. All Rights Reserved.