W cenie magnesów oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Magnesy kwadratowe o wymiarach 9,5x9,5 cm lub prostokątne 5x7,6 cm. Czas oczekiwania to 2-3 dni roboczych.

Cena: 18 zł

PODKŁADKI

Magnes na lodówkę
z Twoim zdjęciem

W cenie puzzli oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Puzzle w formacie A4 (20x30 cm) 96 elementów. Czas oczekiwania to 2-3 dni roboczych.

Cena: 30 zł

PODKŁADKI

Puzzle
z Twoim zdjęciem

W cenie podkładki oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis, który dopasujemy do wymiaru podkładki. Czas oczekiwania to 3-5 dni roboczych.

Cena: 25 zł

PODKŁADKI

Podkładki pod mysz
z Twoim zdjęciem

W cenie poduszki lub poszewki jest zawarty projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis, który dopasujemy do wymiaru poduszki lub poszewki. Czas oczekiwania to 4-6 dni roboczych.

PODUSZKI

Poduszka
z Twoim zdjęciem

W cenie fotokoszulki oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Czas oczekiwania to 4-6 dni roboczych.

KOSZULKI

Koszulki
z nadrukiem lub zdjęciami

W cenie kalendarza oferujemy projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Czas oczekiwania to 3-6 dni roboczych.

KALENDARZE

Kalendarze
z własnymi zdjęciami

W cenie fotokubka jest projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis. Czas oczekiwania to 2-3 dni roboczych.

FOTOKUBKI

Fotokubki
z Twoim zdjęciem

Foto-Sprint Studio Fotografii Cyfrowej

© Foto - Sprint 2019. All Rights Reserved.