Studio fotograficzne
Zdjęcia do dokumentów

Fotolaboratorium
Zdjęcia z plików cyfrowych i negatywów

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów, w każdym rozmiarze, gotowe na poczekaniu. Ogólne warunki wykonania zdjęcia do dowodu osobistego: zdjęcie powinno być aktualne - zrób je nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku, na zdjęciu nie możesz mieć nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które utrudniają rozpoznanie, zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę (od jej czubka) oraz górną część barków, twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia. Więcej informacji możesz uzyskać TUTAJ.

Zdjęcia wykonujemy na najnowszej maszynie Fuji Frontier DE100, która pozwalająca uzyskać wysokiej jakości odbitki na różnych typach papieru fotograficznego. Wielkość zdjęć od 9x6 cm do 21x100 cm.
Wywołujemy zdjęcia z wszelkich nośników cyfrowych, w tym z telefonów, w czasie od 15 minut do 1 godziny. Jednostkowa cena zdjęcia uzależniona jest od formatu i ilości zamówionych odbitek - im więcej, tym cena zdjęcia niższa. Z cennikiem można zapoznać się TUTAJ.

Wykonujemy odbitki wielkoformatowe na papierze matowym i z połyskiem oraz na płótnie typu Canvas. Płótno to odznacza się intensywną bielą oraz dobrą elastycznością. Strukturą dobrze imituje płótno malarskie.Zawsze zadrukowujemy boczne krawędzie obrazów, dzięki czemu prezentują się doskonale oglądane nawet pod dużym kątem (efekt 3D) i można je od razu powiesić bez stosowania dodatkowych ram.Płótno naciągane jest na blejtramę wykonaną z krosna malarskiego. Krosna malarskie wykonane są z suchego drewna sosnowego o pierwszej - najwyższej jakości. Wzór można obejrzeć w zakładzie.

Fotolaboratorium
Fotografia wielkoformatowa i zdjęcia na płótnie

Wykonujemy reprodukcje i retusz starych fotografii, skanowanie i zdjęcia ze slajdów, przegrywanie filmów ze starych kaset VHS na DVD lub pliki MP4, fotokubki, koszulki ze zdjęciami, zegary, puzzle, magnesy na lodówkę itp. Zdjęcia ślubne, komunijne, rodzinne, biznesowe - w studio i w plenerze.

Fotolaboratorium
Pozostałe usługi

Foto-Sprint Studio Fotografii Cyfrowej

© Foto - Sprint 2019. All Rights Reserved.