Cena: 42 zł

Poduszka jednostronna
z Twoim zdjęciem

Poduszka
z Twoim zdjęciem

Cena: 49 zł

Poduszka dwustronna
z Twoim zdjęciem

Poduszka o wymiarach 40x40 cm z delikatnej mikrofibry lub eleganckiej satyny. Wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich. W cenie poduszki zawarty jest projekt, który wykonamy dla Państwa. Może on zawierać zdjęcie, logo lub napis, który dopasujemy do wymiaru poduszki.
Zdjęcie może zajmować 100 % powierzchni lub być wkomponowane w okolicznościową ramkę, których zestaw znajduje się poniżej. Poduszka może mieć dwa różne, niezależne nadruki z obu stron.
Nadruk wykonany jest techniką termosublimacji, utrwalany w temperaturze 220 stopni, niewyczuwalny w dotyku, może byś jedno lub dwustronny. Nadruk wnika w strukturę poszewki, jest nieścieralny, odporny na promienie UV, poszewkę można prać oraz prasować. Poduszka jest bardzo miękka i puszysta (Jysk). Pakowana pojedynczo w woreczek foliowy. Czas oczekiwania to 4-5 dni roboczych.

Zdjęcie może zajmować 100 % powierzchni lub być wkomponowane w okolicznościową ramkę, których zestaw znajduje się poniżej. Jeśli wybiorą Państwo któryś z szablonów, proszę podać jego numer w zamówieniu.

Foto-Sprint Studio Fotografii Cyfrowej

© Foto - Sprint 2019. All Rights Reserved.